تبلیغات اینترنتی رایگان - هورتاش - Hourtashe.com

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ :نسخه آزمایشی demo : نام کاربری demo : کلمه عبور
عنوان تصویر 1
عنوان تصویر 2
نمایندگی سامانه پیام کوتاهفروشگاه ساز آنلاین کامز
عناوين آخرين اخبار :  

ورود کاربران

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

ads2

آگهي هاي ويژه

ads2

پر بيينده ترين اخبار

ads2


جراحی زیبایی بینی

بیمه - بیمه نوین

بيمه‌نامه‌هاي مهندسي بيمه نوين - حبيبي

بيمه‌نامه‌هاي مهندسي

بيمه با ايجاد امنيت خاطر و آرامش روحي نگراني ناشي از حوادث ناگهاني و پيش‌بيني نشده را در اذهان کمرنگ کرده و از اين طريق به روان شدن چرخه کار و زندگي کمک مي‌نمايد. بدون پشتوانه و حمايت پوشش‌هاي بيمه‌اي فعاليت‌ بخش‌هاي مختلف اقتصادي نيز همراه با بيم و عدم اطمينان خواهد بود.
با توجه به اينکه يکي از عوامل بنيادي در رشد و توسعه (امنيت سرمايه) است و اين امر نيز بدون وجود بيمه تحقق نخواهد يافت. شرکت بيمه نوين با توانائي پذيرش انواع پوشش‌هاي بيمه‌اي و با هر سرمايه تلاش نموده است تا ضمن ايجاد امنيت در سرمايه‌گذاري گامي موثر در ايجاد خدمت بهتر به بيمه‌‌گذاران محترم بردارد.
از جمله مهمترين بيمه‌هاي مهندسي عبارتند از: بيمه تمام خطر پيمانکاران
بيمه تمام خطر نصب
بيمه سازه‌هاي تکميل شده
بيمه شکست ماشين‌آلات
بيمه ماشين‌آلات و تجهيزات پيمانکاري
بيمه فساد کالا در سردخانه
بيمه عدم النفع شکست ماشين‌آلات
بيمه بويلر و مخازن تحت فشار

بيمه تجهيزات الکترونيک که ذيلاً مهم‌ترين بيمه‌هاي اين حوه معرفي مي‌شوند.

بيمه تمام خطر پيمانکاران
اين بيمه‌نامه خسارت‌هاي فيزيکي، غيرقابل پيش‌بيني و ناشي از حادثه را در حين اجراي پروژه‌هاي عمراني و زيربنائي و عمليات ساختماني انواع سازه از قبيل ساختمان‌هاي مسکوني، اداري، برجها کارخانجات، سيلوها، راهها، راه‌آهن، فرودگاه، سدها، پروژه‌هاي آبياري و زهکشي تونل‌ها، لوله‌کشي فاضلاب، مخازن آب، موج شکن‌ها و مانند آن را تحت پوشش قرار مي‌دهد. عوامل زيادي از جمله آتش‌سوزي صاعقه، انفجار، سيل، طغيان آب، انواع طوفان، زلزله، نشست، لغزش و رانش زمين، دزدي، طراحي غلط، اجرا يا کيفيت نازل، فقدان مهارت، غفلت اعمال ناشي از سوء نيت يا خطاي اشخاص باعث بروز خسارت در انواع سازه‌ها مي‌شوند که در ضمن به هدررفتن سرمايه سلامت جامعه را نيز به مخاطره خواهند انداخت. در بيمه ياد شده علاوه بر پوشش‌هاي فوق هزينه برداشت ضايعات و خسارت‌هاي جاني و مالي در برابر اشخاص ثالث نيز قابليت بيمه شدن دارند و پس از تحويل موقت دوره نگهداري (دوره تضمين) نيز به منظور ايفاي تعهدات قراردادي تحت پوشش قرار مي‌گيرد.

بيمه تمام خطر نصب
اين بيمه‌نامه خسارت‌هاي فيزيکي غيرقابل پيش‌بيني ناشي از حادثه که در حين اجراي عمليات نصب و يا مونتاژ انواع ماشين‌آلات و تجهيزات و نيز نصب هرگونه سازه با اسکلت فلزي در کارگاه‌هاي کوچک و بزرگ صنعتي، صنايع خودروسازي، شيميائي، فولاد، غذائي، چوب و کاغذ، چرم، کاشي سازي صنايع وابسته به کشاورزي، همچنين سيستم‌هاي مخابراتي ابزارهاي دقيق آزمايشگاهي، نيروگاه‌ها، پروژه‌هاي انتقال آب، گاز وخطوط انتقال نيرو را تحت پوشش قرار مي‌دهد.
در بيمه‌نامه تمام خطر نصب، خسارت‌هاي ناشي از آتش‌سوزي، صاعقه، انفجار، زلزله، سيل، طوفان آب، لغزش و رانش زمين، دزدي با شکست حرز تحت پوشش قرار مي‌گيرد. مواردي نظير طراحي غلط مصالح معيوب، اجراي غلط، خطرات بوجود آمده در کارخانه سازنده ماشين‌آلات و تجهيزات بکار گرفته شده براي نصب نيز قابل بيمه شدن هستند. پوشش بيمه تمام خطر از زمان شروع عمليات نصب و ساختماني آغاز و شامل دوره آزمايش و نگهداري نيز خواهد شد. مسئوليت مالي و جاني در برابر اشخاص ثالث نيز در بيمه تمام خطر تحت پوشش قرار مي‌گيرد.

بيمه سازه‌هاي تکميل شده
اين بيمه‌نامه خسارت‌هاي وارد به ا نواع سازه‌هاي احداث شده را در زمان بهره‌برداري از قبيل ساختمان‌ها، برج‌ها، جاده‌ها، راه‌آهن، فرودگاه، کانال‌هاي آبياري، پل‌ها، تونل‌ها، سدها، موج سکن و اسکله، خطوط لوله آب، نفت، گاز، فاضلاب و نيز انبارها و معادن را تحت پوشش قرار مي‌دهد.
بيمه سازه‌هاي تکميل شده از نوع خطرات معين بوده و خسارت‌هاي ناشي از سيل، طغيان، زلزله، آتش سوزي و انفجار، خرابکاري، برخورد وسائط نقليه زميني، دريائي و هوائي، نشست، حرکت زمين و ساعقه را پوشش مي‌دهد.

بيمه شکست ماشين‌آلات
بيمه به عنوان مکانيزم انتقال ريسک (ضرر و زيان ناشي از خسارت) مي‌باشد که در آن بيمه‌گذار (مشتري) با پرداخت مبلغي به عنوان حق بيمه زيان را به شرکت بيمه (بيمه‌گر) منتقل مي‌کند. در تعريف ريسک نيز گفته شده که عدم اطمينان از وقوع خسارت است. امروزه بيمه در کشورهاي صنعتي و پيشرفته رشد چشمگيري يافته و تقريباً اکثر اموال، دارائي‌ها و مسئوليتهاي گوناگون اشخاص در مقابل همديگر تحت پوشش بيمه قرار مي‌گيرد. شرکت‌هاي بيمه نيز با توجه به سرمايه و ذخاير خود بخشي از ريسک را نگهداشته وق سمت ديگر را از طريق بيمه اتکائي به ديگر شرکت‌هاي بيمه واگذار مي‌نمايند. بنابراين شرکت‌هاي بيمه در انتقال ضرر و زيان اقتصادي يک کشور که از حوادث گوناگون به وجود مي‌آيد به بازار بين‌المللي نقش مهمي را ايفا مي‌نمايند. هر چند که در کشور ما در سال‌هاي اخير صدور بيمه‌نامه رونق يافته اما در ارتباط با بيمه شکست ماشين‌آلات که يکي از بيمه‌نامه‌هاي دوره بهره‌برداري و جزء بيمه‌هاي مهندسي است رشد آنچناني حاصل نشده و ماشين‌آلات و تجهيزات کمکي آنها از قبيل ماشين ابزار ماشين‌هاي کاغذسازي، پمپ‌ها، کمپرسورها، مخازن لوله‌کشي و ... مي‌توانند تحت پوشش بيمه‌نامه قرار گيرند.
بيمه‌نامه شکست ماشين‌آلات، خسارت‌هاي فيزيکي و غير قابل پيش‌بيني و ناشي از حادثه را به ماشين‌آلات و تجهيزات و تأسيسات که نياز به تعمير يا تعويض داشته باشند جبران مي‌کند.
زيان يا خسارت تحت پوشش بيمه شکست ماشين‌آلات معمولاً ناشي از علل زير است:
خطا در طراحي، محاسبات، نقشه، مشخصات فني، خطا در نصب، عيب در ريخته‌گري يا مصالح.
اغلب حوادث ناشي از اين خطاها زماني رخ مي‌دهد که دوره گارانتي آنها سپري شده است و امکان مراجعه به سازندگان به منظور اخذ خسارت وجود ندارد.
- خطا در بهره‌برداري از ماشين‌آلات، عدم مهارت، بي دقتي و سهل انگاري
براساس آمار موجود خسارات ناشي از علل فوق دائماً در حال افزايش است. علي رغم احتياط لازم و کافي، خطا در بهره‌برداري هر لحظه ممکن است رخ داده و باعث خسارت سنگين شود.
گسيختگي به واسطه نيروي گريز از مرکز
نيروي گريز از مرکز در مقايسه با ساير علل به کرات اتفاق نيم‌افتد ولي مواردي وجود دارد که علاوه بر خسارت به خود ماشين باعث از بين رفتن دستگاه‌هاي مجاور نيز شده است.
اتصال کوتاه و علل الکتريکي ديگر
تجهيزات الکتريکي ممکن است در اثر اتصال کوتاه با ولتاژ زياد، عيب در عايق کاري يا تخليه الکتريکي و تنش مکانيکي ناشي از جريان برق خسارت جدي ببيند. در اين موارد علاوه بر اينکه خود دستگاه آسيب مي‌بيند به دليل توقف توليد خساراتي به توليد کننده نيز وارد مي‌شود.
کمبود آب در ديگ
اغلب کمبود آب در ديگ ناشي از خطا در بهره‌برداري است. عملکرد ناصحيح ابزارهاي اندازه‌گيري يا از کارافتادن سيستم آبرساني ديگ و وسايل اعلام خبر ممکن است علل ديگر حادثه باشند.
انفجار فيزيکي
مثال بارز آن انفجار ديگ در اثر فشار بخار آن مي‌تواند باشد. پديده انقباض وقتي که مخزن به واسطه فشار خارجي با خلا داخلي در هم ريخته مي‌شود نيز تحت پوشش بيمه شکست ماشين‌آلات قرار مي‌گيرند.
طوفان و يخ زدگي
ماشين‌آلاتي که در فضاي آزاد نصب مي‌شوند بيشتر در معرض اين حوادث هستند. حتي آنهايي که در داخل يک ساختمان نصب شده اند ممکن است به واسطه طوفان آسيب ببينند. در اين ارتباط توجه خاص به خسارات وارده به جرثقيل‌ها، کابل‌هاي هوائي خطوط انتقال نيرو و دکل‌ آنها و آنت‌هاي مخابراتي مبذول مي‌شود. علاوه بر م وارد مذکور با پرداخت حق بيمه اضافي، حوادث نظير زلزله، سيل، رانش زمين يا ساير حوادث طبيعي که بشر در ايجاد آنها دخالتي ندارد نيز تحت پوشش بيمه شکست ماشين آلات قرار مي‌گيرند.
در تقسيم بندي عوامل باعث خسارت به ماشين‌آلات و تأسيسات يک کارانه آنها را به سه دسته گروه بندي مي‌کنند.
- عامل فني يا نقص فني دستگاه ممکن است در کارخانه سازنده رخ داده ولي در زمان بهره برداري باعث خسارت مي‌شود.
- عامل انساني که ممکن است مهندس يا تکنسيني که با ماشين کار مي‌کند در رعايت ترتيب راه اندازي يا اجراي دستورالعمل کارخانه سازنده خطا نمايد يا به اخطارهايي که در اتاق کنترل مي‌بيند يا مي‌شنوند بي‌توجهي کند.
- عامل سوم که در به وجود آمدن شکست ماشين‌آلات دخالت دارد عامل خارجي است مثل افتادن اشيا هنگام جابه‌جائي به روي دستگاه‌ها، قطع برق به دليل خاموشي يا توسط پيمانکاري که در مجاورت کارخانه کار مي‌کند که ممکن است باعث منجمد شدن مواد مذاب در خط توليد گرديده و در نتيجه خسارات سنگيني را به خط توليد وارد نمايد. در مواردي نيز خرابکاري باعث شکست ماشين‌آلات مي‌شود.
ساير عوامل: علاوه بر عوامل سه گانه که د ر نهايت حاصل سهل انگاري افراد بشر است بايد حوادث طبيعي مانند سيل و زلزله را نيز به آنها اضافه نمود که بشر در ايجاد آنها دخالتي نداشته ونمي‌تواند جلو وقوع آنها را بگيرد ولي مي‌تواند در طراحي و اجرا اقداماتي به کار ببرد که از اثرات مخرب آنها بکاهد و حتي تا اندازه‌اي به صفر برساند. مثلاً صاعقه که يک حادثه طبيعي است ممکن است مدار الکترونيکي تجهيزات موجود در کارخانه را آسيب بزند با نصب برق گير تا اندازه‌اي از اثرات مخرب آن کاسته مي‌شود يا با احداث زهکش و دايک از هجوم سيلاب به محوطه کارخانه جلوگيري به عمل مي‌آيد.
توضيحات:
در صورت وقوع حادثه به ماشين‌آلات، بيمه‌گر (شرکت بيمه) ارزش جايگزين دستگاه آسيب ديده را پرداخت مي‌نمايد اين ارزش شامل: قيمت خريد دستگاه، حقوق و عوارض گمرکي براي واردات، هزينه حمل تا محل نصب و هزينه نصب مي‌شود همچنين براي کارهاي ساختماني و مواد اوليه نيز حد غرامتي در بيمه‌نامه درنظر گرفته مي‌شود.
براي بيمه نمودن ماشين‌آلات بيمه گر پرسشنامه‌اي را در اختيار متقاضي قرار مي‌دهد تا به سوالات مربوط پاسخ داده و اطلاعاتي را به منظور ارزيابي ريسک در اختيار بيمه‌گر قرار دهد ذکر اين نکته ضروري است که بيمه شکست ماشين‌آلات فقط براي کارخانجات بزرگ طراحي نشده بلکه يک دستگاه واحد نيز مي‌تواند تحت پوشش قرار گيرد.
- پس از دريافت پرسشنامه کارشناس فني بيمه‌گر بازديد اوليه را از مواردي که براي بيمه پيشنهاد شده به عمل مي‌آورد.
- در بازديد اوليه کارشناس فني علاوه بر مشاهده کارکرد ماشين يا ماشين آلات و خط توليد و اطمينان از کارکرد درست و خط توليد و اطمينان از کارکرد درست آنها معمولاَ به مواردي مانند مديريت، تعميرات و نگهداري، مهندسي و بازرسي و سيستم اطفاي حريق و ايمني توجه بيشتر مي‌نمايد.

بيمه عدم‌النفع ناشي از شکست ماشين‌آلات
اين بيمه‌نامه مکمل بيمه شکست ماشين‌آلات مي‌باشد و جنانچه در اثر خطرات ناگهاني وارد به ماشين‌آلات، وقفه‌اي در توليد کارخانه بوجود آيد، زيان ناشي از عدم توليد را که شامل هزينه‌هاي جاري، حقوق و دستمزد کارکنان در طول دوره تعطيلي و سود از دست رفته است را بيمه مي‌نمايد. زيان ناشي از عدم توليد به مراتب بيشتر از خسارت فيزيکي وارد به ماشين‌آلات خواهد بود.

ارتباط با ما :

نام و نام خانوادگي : جاويد حبيبي
تلفن ثابت :
تلفن همراه :1826003-0912
پست الکترونيکي : info@novin2617.com
آدرس:قزوين- حدفاصل ميدان ميرعماد و چهارراه عمران، جنب خدمات فني عمران


ارسال آگهي : 1388/06/02

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بیمه مسئولیت- بیمه اتومبیل- بیمه باربری- بیمه مهندسی- بیمه عمر و پس انداز- بیمه آتش سوزی- بیمه حوادث خانواده- بیمه باربری وارداتی- بیمه اشخاص- بیمه شخص ثالث- بیمه درمان مسافران خارج- بیمه بدنه- بیمه طرح جامع خانوار- بیمه آتش سوزی مسکونی- بیمه آتش سوزی واحد صنعتی- بیمه حوادث سرنشین- بیمه باربری داخلی- بیمه باربری ترانزیت- بیمه حوادث- بیمه نامه هواپیما- بیمه نامه کشتی- بیمه نامه اعتباری- بیمه باربری صادراتی- بیمه پول درگردش- بیمه ایران- بیمه البرز- بیمه پاسارگاد- بیمه سامان- بیمه پارسیان- بیمه ملت

تازه‌هاي بیمه - بیمه نوین (صفحه 1 از 1)
‪۹۴/۰۴/۲۱ تاريخچه بيمه نوين نمايندگي 2617حبيبي
- تاريخ تاسيس: شرکت بيمه نوين به عنوان هجدهمين شرکت بيمه در کشور جمهوري اسلامي ايران در تاريخ 20/10/1384 تحت ...
جاويد حبيبي ، تلفن :

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه نامه اتومبيل بيمه نوين کد 2617
بيمه‌نامه‌هاي اتومبيل بطورکلي بيمه اتومبيل جبران کننده خسارت‌هاي ناشي از حوادث رانندگي وارد به اتومبيل و نيز سرنشينان آن و ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه نامه آتش سوزي بيمه نوين - حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي آتش‌سوزي دستاوردهاي مادي بشر از آغار زندگي شهرنشيني و خاصه پس از توسعه صنعت در معرض انواع خطرها و حوادث ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 1826003-0912

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه شخص ثالث بيمه نوين كد 2617
معرفي بيمه شخص ثالث بيمه شخص ثالث همانگونه كه از نام آن مشخص مي‌گردد خسارت‌هاي وارد به اشخاص ثالث را ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه بدنه اتومبيل بيمه نوين - حبيبي2617
معرفي بيمه بدنه اتومبيل بيمه بدنه اتومبيل جبران کننده خسارات ناشي از حوادثي است که براي اتومبيل مورد بيمه اتفاق مي‌افتد ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه ­­نامه عمر و پس­انداز آتيه فرزندان والدين و سرپرستان محترم، شرکت بيمه نوين براي تامين هزينه تحصيلات، جهيزيه ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه‌هاي اشخاص، شامل بيمه عمر، بيمه حوادث، بيمه درمان گروهي است. بيمه‌هاي عمر در حال حاضر به دو طريق عرضه ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي باربري بيمه نوين - حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي باربري بيمه‌هاي باربري يا حمل و نقل کالا بيمه‌اي است که به موجب آن يک طرف (شرکت بيمه) در مقابل ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي کشتي بيمه نوين کد 2617
بيمه‌نامه‌هاي کشتي در بيمه کشتي شرکت بيمه با توجه به نوع پوشش شناورها مسئول جبران خسارت بدنه شناورها است که در ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي مسؤليت بيمه نوين کد2617
بيمه‌نامه‌هاي مسؤليت بيمه‌هاي مسئوليت از جمله رشته‌هاي بيمه‌اي است که به طور مستقيم در تنظيم روابط اجتماعي افراد جامعه، شناخت افراد ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي مهندسي بيمه نوين - حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي مهندسي بيمه با ايجاد امنيت خاطر و آرامش روحي نگراني ناشي از حوادث ناگهاني و پيش‌بيني نشده را در اذهان ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي پول بيمه نوين- حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي پول (وجوه و اوراق بهادار) موجودي در صندوق بانک‌ها موسسات و شرکت‌ها اعم از وجه نقد اوراق بهادار و مسکوکات ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي هواپيما بيمه نوين کد 2617
بيمه‌نامه‌هاي هواپيما بيمه‌هاي هوايي را با توجه به نوع خطرات تحت پوشش مي‌توان به دسته‌هاي ذيل در ارتباط با بيمه ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

 
آگهي هاي جديد جاويد حبيبي
تاريخچه بيمه نوين نمايندگي 2617حبيبي
جاويد حبيبي

بيمه نامه اتومبيل بيمه نوين کد 2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه نامه آتش سوزي بيمه نوين - حبيبي
جاويد حبيبي
تلفن : 1826003-0912

بيمه شخص ثالث بيمه نوين كد 2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه بدنه اتومبيل بيمه نوين - حبيبي2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي باربري بيمه نوين - حبيبي
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي کشتي بيمه نوين کد 2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي مسؤليت بيمه نوين کد2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .
کلیه حقوق این سایت متعلق به تیماپو می باشد و هرگونه سو استفاده از این سایت پیگرد قانونی دارد .

Copyright 2009 hourtashe.com All Right Reserved