تبلیغات اینترنتی رایگان - هورتاش - Hourtashe.com

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ :نسخه آزمایشی demo : نام کاربری demo : کلمه عبور
عنوان تصویر 1
عنوان تصویر 2
نمایندگی سامانه پیام کوتاهفروشگاه ساز آنلاین کامز
عناوين آخرين اخبار :  

ورود کاربران

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

ads2

آگهي هاي ويژه

ads2

پر بيينده ترين اخبار

ads2


جراحی زیبایی بینی

بیمه - بیمه نوین

بيمه بدنه اتومبيل بيمه نوين - حبيبي2617

معرفي بيمه بدنه اتومبيل
بيمه بدنه اتومبيل جبران کننده خسارات ناشي از حوادثي است که براي اتومبيل مورد بيمه اتفاق مي‌افتد و بطور معمول و در بيمه نامه‌هاي عادي شامل سه خطر: حادثه، آتش سوزي و دزدي کلي است.
حادثه
حادثه عبارت است از تصادف دو اتومبيل با يکديگر و يا برخورد اتومبيل مورد بيمه با جسم ثابت يا متحرک و يا برخورد شي ديگري با اتومبيل مورد بيمه و يا واژگوني و سقوط و انحراف مورد بيمه در اثر حوادث رانندگي

آتش سوزي
آتش سوزي ناشي از صاعقه و انفجار نيز از خطرات تحت پوشش بيمه بدنه است و چنانچه اتومبيل مورد بيمه دچار حريق شود خسارت آن قابل جبران خواهد بود ولي چنانچه خسارت وارد به وسائل و دستگاه‌هاي الکتريکي اتومبيل ناشي از کار آنها باشد قابل جبران نيست.

دزدي کلي
همانطوريکه از نام آن استنباط مي شود اگراتومبيل يا وسائل اضافي آن کلاَ سرقت شود و ديگر کشف نگردد يا آنکه اتومبيل به سرقت رفته کشف گرديده و پس از کشف مشخص شود لوازمي از آن به سرقت رفته باشد يا در حين سرقت خساراتي به اتومبيل مورد بيمه وارد آيد.

خطرات تبعي و تکميلي
همانگونه که ذکر گرديد خطرات ديگري در بيمه‌نامه بدنه اتومبيل تحت پوشش قرار مي گيرد که در بيمه نامه هاي معمولي جزو خطرات اصلي بيمه شده نيست اما بيمه گذار مي‌تواند با پرداخت حق بيمه‌اي اندک پوشش‌هاي تکميلي مورد نظر خويش را دريافت نموده و ضمن تامين رضايت خاطر خويش موجبات بهره مندي از خدمات ارزنده اين شرکت را براي خود فراهم نمايد.

انواع پوشش‌هاي تکميلي
سرقت در جاي قطعات و لوازم وسيله نقليه
چنانچه لوازم اتومبيل (بدون سرقت کلي خود اتومبيل) در حال توقف دزديده شود سرقت درجا (جزئي) محسوب مي گردد و همانگونه که قبلاَ گفته شد اين خسارت تحت پوشش خطرات اصلي قابل جبران نيست. در اين صورت بيمه گذار مي‌تواند هنگام صدور بيمه نامه درخواست پوشش سرقت در جا براي لوازم معيني مانند (راديو پخش، رينگ، لاستيک و ... را بنمايد که پس از بازديد کارشناس با پرداخت حق بيمه بسيار جزئي قطعات و لوازم مورد نظر تحت پوشش بيمه سرقت درجا قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است ارزش مجموع لوازم و قطعاتي که تحت پوشش سرقت درجا قرار مي گيرند از 20% کل سرمايه (اتومبيل مورد بيمه) تجاوز نخواهد کرد.

شکست شيشه به تنهايي
با درخواست بيمه گذار و پرداخت حق بيمه جزئي جبران خسارت ناشي از شکست شيشه به تنهايي و بغير از خطرات اصلي مانند شکست بواسطه تغيير دما و متراکم شدن هوا در داخل وسيله نقليه تحت پوشش خطرات تکميلي بوده و قابل جبران است.

غرامت ايام تعميرات
در صورتيکه وسيله نقليه بيمه شده جهت انجام تعميرات و بازسازي و انجام کارشناسي براي مدتي الزاماَ در تعميرگاه متوقف شود در اين صورت جبران هزينه‌هاي اياب و ذهاب و عدم استفاده از اتومبيل آسيب ديده در مدت کار مفيد روي آن به عهده بيمه گر است و اين پوشش تکميلي با پرداخت حق بيمه‌اي اندک به هنگام صدور بيمه تحت پوشش قرار مي‌گيرد.
لازم به ذکر است حداکثر تعهدات بيمه گر براي اين پوشش تکميلي 30 روز بوده و توقف مفيد در تعميرگاه زمان مورد توافق بيمه گر و بيمه گذار و مورد تاييد کارشناس بيمه گر است که از آغاز عمليات تعمير و بازسازي تا پايان آن بطول خواهد انجاميد. اما غرامت سه روز اول ايام تعميرات بعنوان فرانشيز کسر خواهد گرديد.

نوسانات قيمت
با توجه به اينکه ارزش اتومبيل مورد بيمه ممکن است در اثر شرايط بازار در طول مدت اعتبار بيمه نامه افزايش پيدا کرده و اتومبيل مورد بيمه در هنگام حادثه بيشتر از مبلغ بيمه شده در روز شروع بيمه نامه ارزش داشته باشد مي توان با خريد اين پوشش و بدون اعمال ماده ده قانون بيمه خسارت را نشبت به ارزش واقعي روز دريافت نمود. لازم به ذکر است که نوسانات قيمت فقط در مورد خسارات جزئي قابل پوشش مي باشد. بنابراين از بيمه گذاران محترم و هموطنان گرامي دعوت بعمل مي‌آيد چنانچه در مدت اعتبار بيمه‌نامه بدنه خود با افزايش ارزش اتومبيل خود مواجه گرديدند جهت افزايش سرمايه به بيمه گر خويش مراجعه نمايند و اقدامات لازم را به انجام رسانند.

بلاياي طبيعي
با درخواست بيمه گذار و پرداخت حق بيمه مختصر خطرات ناشي از (سيل، زمين لرزه، آتشفشان) نيز مي تواند تحت پوشش بيمه بدنه اتومبيل قرار گيرد.

خطرات ناشي از مواد شيميايي
جبران خسارت ناشي از اسيد و رنگ و مواد شيميايي روي بدنه اتومبيل نيز با درخواست بيمه گذار و پرداخت حق بيمه مختصر مي‌تواند بعنوان پوشش تکميلي به خطرات بيمه بدنه اتومبيل اضافه گردد.

توضيحات مهم در مورد بيمه بدنه اتومبيل
مورد بيمه بايد به قيمت روز بيمه شود تا بيمه گر با وصول حق بيمه واقعي زيانهاي جزئي و کلي وارده را به نحو مطلوب جبران نمايد. بدين ترتيب پيشنهاد مي‌شود که وسيله نقليه حتماَ مطابق با قيمت روز به همراه لوازم اضافي منصوبه بر روي آن به رويت کارشناس بيمه گر رسيده و تحت پوشش بيمه قرار گيرد لازم به ذکر است بهترين ملاک ارزش گذاري تعيين قيمت اتومبيل نظر کارشناس مجرب شرکت بيمه اي است که صرفاَ جنبه مشاوره دارد.
چنانچه مورد بيمه به شخص ديگري فروخته مي‌شود بلافاصله به شرکت بيمه اطلاع داده شود تا در صورت درخواست ادامه اعتبار بيمه‌نامه شرکت بيمه نام بيمه گذار را تغيير داده و بيمه نامه رسماَ به خريدار جديد منتقل گردد.
هرگونه تغيير در کاربري مورد بيمه بايد به اطلاع شرکت بيمه برسد.

اصطلاحات مرسوم در مورد بيمه بدنه اتومبيل
- بيمه گر: شرکت بيمه
- بيمه گذار: مشتري يا مالک اتومبيل و يا شخصي که در قبال اتومبيل مسئوليت دارد و اتومبيل از سوي مالک به وي تحويل داده شده مي تواند نفع بيمه‌اي يا مسئوليت خود را در قبال نگهداري از اتومبيل نزد شرکت بيمه، بيمه کند و بيمه‌نامه را بنام خود نيز صادر مي‌نمايد.
- فرانشيز: در قانون بيمه بخشي از هزينه خسارت بعهده راننده يا بيمه گذار مي‌باشد که به آن فرانشيز مي‌گويند که در حادثه و آتش سوزي ده درصد و در سرقت بيست درصد است.
هرگاه حادثه اي تکرار شود فرانشيز در مراحل بعد به همان ميزان افزايش مي يابد.
سرقت کلي و جزئي: سرقت کلي به معناي دزديده شدن کل اتومبيل است اما چنانچه وسيله‌اي مثل راديو ضبط و ساير اضافي دزديده شود (بدون آنکه اتومبيل بسرقت برده شود) سرقت جزيي ناميده مي‌شود که همانگونه که ذکر شد جزيي جزو خطرات اصلي بيمه بدنه نيست و در صورت نياز بيمه گذار مي‌تواند بعنوان پوشش اضافي اقدام به خريد آن بنمايد.
استهلاک اتومبيل‌هاي مورد بيمه: پس از 3 سال استفاده و کاربري دچار استهلاک مي شوند و در چنين شرايطي ارزش لوازم آن بعنوان لوازم مستعمل شناخته شده و از قيمت لوازم دست اول کمتر است که در هنگام محاسبه خسارت براي تطبيق هزينه لوازم نو با هزينه لوازم آسيب ديده که جنبه مستعمل پيدا نموده رقمي بعنوان استهلاک از خسارت بدنه کسر مي‌شود.
- بازديد اوليه: براي اطمينان از سلامت اتومبيل در هنگام خريد بيمه ضروري است اتومبيل توسط کارشناس شرکت بيمه بازديد شود به اين امر اصطلاحاَ بازديد اوليه مي‌گويند.
چنانچه بيمه گذار قبل از پايان مهلت اعتبار بيمه بدنه مجدداَ براي سال بعد اقدام به خريد بيمه نامه نمايد نيازي به بازديد اوليه نيست اما اگر تاريخ اعتباربيمه نامه پايان گرفته و مشتري پس از پايان مهلت بيمه اقدام به خريد بيمه‌نامه مجدد بنمايد لازم است که اتومبيل وي توسط کارشناس مجدداَ بازديد و سلامت آن تاييد شود.
- بازديد مجدد: هر زمان خسارتي اتفاق افتاده و بيمه گذار مبلغ خسارت و يا تعمير اتومبيل را از شرکت بيمه دريافت نمايد موظف است پس از تعمير اتومبيل را به رؤيت کارشناس بيمه برساند تا کارشناس مجدداَ از سلامت کامل مورد بيمه اطلاع يافته و در بيمه نامه اين موضوع ذکر شود به اين امر اصطلاحاَ بازديد مجدد (پس از خسارت) مي‌گويند. علت اين امر آنست که مشتري موظف است پس از دريافت خسارت اتومبيل را به حالت اول برگرداند تا چنانچه مجدداَ خسارتي به مواضع قبلي وارد شود حق بيمه گذار ضايع نگردد.
- اصل حسن نيت: اگر چه قوانين و مقررات مدون در بيمه تمام اقدامات لازم را معين و تعريف نموده است اما اساس فعاليت بيمه از سوي بيمه گر و بيمه گذار حسن نيت طرفين است که در بسياري موارد مبناي اوليه خريد بيمه يا پرداخت خسارت خواهد بود.
شرايط عمومي تمامي مقررات تعيين شده در بيمه: که طرفين ملزم به رعايت آن هستند شرايط عمومي بيمه‌‌نامه ناميده مي‌شود که معمولاَ ضميمه برگ بيمه نامه است و براي تمامي خريداران بيمه بدنه اتومبيل و شرکت‌هاي بيمه قابل اجرا است.
شرايط خصوصي هر شرط يا قراري که بين بيمه‌گذار و بيمه‌گر خارج از شرايط عمومي درنظر گرفته شود بعنوان شرايط خصوصي آن بيمه‌نامه تلقي گرديده و بايد بعنوان شرط خصوصي در بيمه‌ نامه ذکر مي‌گردد تا طرفين ملزم به اجراي آن باشند.‌

ارتباط با ما :

نام و نام خانوادگي : جاويد حبيبي
تلفن ثابت :
تلفن همراه :1826003-0912
پست الکترونيکي : info@novin2617.com
آدرس:قزوين- حدفاصل ميدان ميرعماد و چهارراه عمران، جنب خدمات فني عمران
ارسال آگهي : 1388/06/02

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بیمه مسئولیت- بیمه اتومبیل- بیمه باربری- بیمه مهندسی- بیمه عمر و پس انداز- بیمه آتش سوزی- بیمه حوادث خانواده- بیمه باربری وارداتی- بیمه اشخاص- بیمه شخص ثالث- بیمه درمان مسافران خارج- بیمه بدنه- بیمه طرح جامع خانوار- بیمه آتش سوزی مسکونی- بیمه آتش سوزی واحد صنعتی- بیمه حوادث سرنشین- بیمه باربری داخلی- بیمه باربری ترانزیت- بیمه حوادث- بیمه نامه هواپیما- بیمه نامه کشتی- بیمه نامه اعتباری- بیمه باربری صادراتی- بیمه پول درگردش- بیمه ایران- بیمه البرز- بیمه پاسارگاد- بیمه سامان- بیمه پارسیان- بیمه ملت

تازه‌هاي بیمه - بیمه نوین (صفحه 1 از 1)
‪۹۴/۰۴/۲۱ تاريخچه بيمه نوين نمايندگي 2617حبيبي
- تاريخ تاسيس: شرکت بيمه نوين به عنوان هجدهمين شرکت بيمه در کشور جمهوري اسلامي ايران در تاريخ 20/10/1384 تحت ...
جاويد حبيبي ، تلفن :

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه نامه اتومبيل بيمه نوين کد 2617
بيمه‌نامه‌هاي اتومبيل بطورکلي بيمه اتومبيل جبران کننده خسارت‌هاي ناشي از حوادث رانندگي وارد به اتومبيل و نيز سرنشينان آن و ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه نامه آتش سوزي بيمه نوين - حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي آتش‌سوزي دستاوردهاي مادي بشر از آغار زندگي شهرنشيني و خاصه پس از توسعه صنعت در معرض انواع خطرها و حوادث ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 1826003-0912

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه شخص ثالث بيمه نوين كد 2617
معرفي بيمه شخص ثالث بيمه شخص ثالث همانگونه كه از نام آن مشخص مي‌گردد خسارت‌هاي وارد به اشخاص ثالث را ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه بدنه اتومبيل بيمه نوين - حبيبي2617
معرفي بيمه بدنه اتومبيل بيمه بدنه اتومبيل جبران کننده خسارات ناشي از حوادثي است که براي اتومبيل مورد بيمه اتفاق مي‌افتد ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه ­­نامه عمر و پس­انداز آتيه فرزندان والدين و سرپرستان محترم، شرکت بيمه نوين براي تامين هزينه تحصيلات، جهيزيه ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه‌هاي اشخاص، شامل بيمه عمر، بيمه حوادث، بيمه درمان گروهي است. بيمه‌هاي عمر در حال حاضر به دو طريق عرضه ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي باربري بيمه نوين - حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي باربري بيمه‌هاي باربري يا حمل و نقل کالا بيمه‌اي است که به موجب آن يک طرف (شرکت بيمه) در مقابل ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي کشتي بيمه نوين کد 2617
بيمه‌نامه‌هاي کشتي در بيمه کشتي شرکت بيمه با توجه به نوع پوشش شناورها مسئول جبران خسارت بدنه شناورها است که در ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي مسؤليت بيمه نوين کد2617
بيمه‌نامه‌هاي مسؤليت بيمه‌هاي مسئوليت از جمله رشته‌هاي بيمه‌اي است که به طور مستقيم در تنظيم روابط اجتماعي افراد جامعه، شناخت افراد ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي مهندسي بيمه نوين - حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي مهندسي بيمه با ايجاد امنيت خاطر و آرامش روحي نگراني ناشي از حوادث ناگهاني و پيش‌بيني نشده را در اذهان ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي پول بيمه نوين- حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي پول (وجوه و اوراق بهادار) موجودي در صندوق بانک‌ها موسسات و شرکت‌ها اعم از وجه نقد اوراق بهادار و مسکوکات ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي هواپيما بيمه نوين کد 2617
بيمه‌نامه‌هاي هواپيما بيمه‌هاي هوايي را با توجه به نوع خطرات تحت پوشش مي‌توان به دسته‌هاي ذيل در ارتباط با بيمه ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

 
آگهي هاي جديد جاويد حبيبي
تاريخچه بيمه نوين نمايندگي 2617حبيبي
جاويد حبيبي

بيمه نامه اتومبيل بيمه نوين کد 2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه نامه آتش سوزي بيمه نوين - حبيبي
جاويد حبيبي
تلفن : 1826003-0912

بيمه شخص ثالث بيمه نوين كد 2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي باربري بيمه نوين - حبيبي
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي کشتي بيمه نوين کد 2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي مسؤليت بيمه نوين کد2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي مهندسي بيمه نوين - حبيبي
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .
کلیه حقوق این سایت متعلق به تیماپو می باشد و هرگونه سو استفاده از این سایت پیگرد قانونی دارد .

Copyright 2009 hourtashe.com All Right Reserved