تبلیغات اینترنتی رایگان - هورتاش - Hourtashe.com

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ :نسخه آزمایشی demo : نام کاربری demo : کلمه عبور
عنوان تصویر 1
عنوان تصویر 2
نمایندگی سامانه پیام کوتاهفروشگاه ساز آنلاین کامز
عناوين آخرين اخبار :  

ورود کاربران

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

ads2

آگهي هاي ويژه

ads2

پر بيينده ترين اخبار

ads2


جراحی زیبایی بینی

بیمه - بیمه نوین

بيمه نامه آتش سوزي بيمه نوين - حبيبي

بيمه‌نامه‌هاي آتش‌سوزي
دستاوردهاي مادي بشر از آغار زندگي شهرنشيني و خاصه پس از توسعه صنعت در معرض انواع خطرها و حوادث گوناگون قرار داشته و دارد. ترس از وقوع حوادثي مانند:
آتش‌سوزي، سيل، زلزله، طوفان، آتشفشان و از بين رفتن ثروت و اموالي که حاصل يک عمر تلاش و کوشش انسان است در اثر وقوع اين خطرات عاملي است که آرامش و آسايش او را سلب و زندگي وي را توام با نگراني و تشويش مي‌سازد.
انسان امروز نيازمند پشتوانه‌اي مطمئن و هميشگي است تا بتواند با اثار زيان بار حوادث و بلايا مقابله کرده و خسارت‌هاي بوجود آمده را جبران نمايد.

موضوع بيمه آتش‌سوزي
موضوع بيمه آتش‌سوزي، تامين و جبران زيان‌هاي مالي و مادي است که بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزي به اموال و دارائي‌هاي مورد بيمه وارد مي‌شود. بنابراين در بيمه‌نامه‌هاي آتش‌سوزي خسارت‌هاي مالي مورد تامين قرار مي‌گيرند نه خسارت‌هاي جاني و بدني، اضافه کنيم که خسارت وارد به اموال اشخاص ثالث بر اثر وقوع آتش‌سوزي که مطابق قانون موجب مسئوليت و پاسخگويي بيمه‌گذار شود نيز همراه پوشش خطر آتش‌سوزي يا بطور جداگانه از طريق بيمه‌نامه مسئوليت مدني مورد تامين بيمه‌گران قرار مي‌گيرند. از آنجا که بيمه آتش‌سوزي يکي از رشته‌هاي بيمه اموال است اصل غرامت، قاعده جانشيني، اصل حسن نيت، قاعده نفع بيمه‌اي و قاعده نسبي سرمايه و حق بيمه نيز در آن حاکم است.

انواع خطرهاي تحت پوشش در بيمه آتش‌سوزي
در بيمه آتش‌سوزي خطرات به 2 گروه بشرح زير تقسيم بندي شده‌اند:
خطرات اصلي و خطرات تبعي که در ابتدا به تعريف خطرات اصلي مي‌پردازيم.
خطرهاي اصلي: اصولاً خطرات در بيمه آتش‌سوزي از يکديگر تفکيک نگرديده و هر سه خطر با هم تحت پوشش قرار مي‌گيرند. بعبارت ديگر بيمه آتش‌سوزي معمولي شامل خطرهاي حريق ، انفجار و صاعقه مي‌شود.

تعاريف خطر اصلي
تعريف آتش و آتش‌سوزي: آتش عبارت است از ترکيب هر ماده با اکسيژن به شرط آنکه با دما همراه باشد. به عبارت ديگر براي ايجاد آتش به 3 عنصر هوا (اکسيژن)، جسم سوختني و دما نياز است که در اين حالت مثلث آتش تشکيل مي‌شود. چنانچه يکي از سه عنصر مذکور وجود نداشته باشد عمل سوختن انجام نخواهد گرفت.
براي ايجاد آتش‌سوزي بايد از کانون اوليه خود خارج شود که در اين حالت آن را آتش کنترل نشده (مهار نشده) گويند و در بيمه‌نامه آتش‌سوزي اين آتش قابل بيمه شدن است.
منظور از دما در تعريف فوق جرقه يا آتش زنه‌اي است که باعث ايجاد آتش با شعله مي‌گردد که اصطلاحاً flashpoint ناميده مي‌شود.
بنابراين آتش‌سوزي عبارت است از آتشي که از يک منبع حرارتي غيرقابل کنترل سرچشمه گرفته يا منبع حرارتي کنترل شده‌اي را ترک نمايد و داراي چنان حرارتي باشد که گسترش و توسعه يابد.
انفجار: در بيمه آتش‌سوزي انفجار به مفهوم هر نوع آزاد شدن ناگهاني انرژي حاصل از انبساط گاز يا بخار است.
انفجار ممکن است بصورت مختلف بروز کند ليکن همه آنها داراي خاصيت مشترک هستند بدين معني که علت هر انفجار، انبساط مقدار زيادي گاز يا بخار است که بر اثر فشار قوي يا توليد حرارت يا فعل و انفعالات شيميايي به مانع اطراف خود فشار آورده آن را مي‌ترکاند. هر انفجاري در بيمه‌نامه آتش‌سوزي قابل بيمه شدن نيست از جمله انفجارهاي هسته‌اي مواد منفجره و ... خسارت ناشي از بعضي انفجارها طبق شرايط خاص و با منظور نمودن حق بيمه اضافي تحت پوشش بيمه آتش‌سوزي قرار خواهند گرفت.
صاعقه: در بيمه آتش‌سوزي صاعقه عبارت است از تخليه بار الکتريکي دو ابر يا بين ابرو زمين که بر اثر القاي دو بار مخالف بوجود مي‌آيد. منظور از خطر صاعقه تنها خسارت وارد شده در اثر آتش‌سوزي ناشي از صاعقه نيست بلکه بيشتر منظور خسارت مستقيم ناشي از صاعقه است که اصلاحاً آن را صاعقه سرد مي‌نامند و بدون آتش‌سوزي، توليد مي‌شود مانند: گداخته شده، ترکيدن، سوختن از رو.
صاعقه‌اي که در نزديک موتور يا ماشين ديگري به سيم‌هاي موجود در هواي آزاد که نيروي برق را به آن موتور يا ماشين منتقل مي‌کند اصابت کند بار زياد حاصل از برخورد صاعقه به سيم به موتور منتقل و باعث خرابي دستگاه‌ها مي‌گردد که اينگونه خسارت از تعهد بيمه‌گر خارج است.
بطور خلاصه خسارتي که در اثر حرارت مستقيم يا غيرمستقيم صاعقه يا در اثر نيروي آن توليد شوند خسارت مستقيم صاعقه هستند که بيمه شده محسوب مي‌گردند ليکن خساراتي که در اثر انرژي الکتريکي صاعقه توليدي شوند خسارات غيرمستقيم صاعقه بوده که بيمه نمي‌شوند.

انواع بيمه آتش‌سوزي
بطورکلي اماکن و مراکزي که در بيمه آتش‌سوزي تحت پوشش قرار مي‌گيرند به 3 بخش تقسيم مي‌شوند:

- واحدهاي مسکوني

- واحدهاي صنعتي

- واحدهاي غيرصنعتي و انبارها

اصطلاحات معمول در بيمه آتش‌سوزي
- بيمه‌گر: شرکت بيمه
- بيمه‌گذار: متقاضي خريد بيمه (مشتري) و کسي پرداخت حق بيمه را متعهد مي‌شود.
- مورد بيمه: منزل مسکوني، کارگاه و ...
- حريق: آتش سوزي
- ارزش بنا: قيمت ساخت (ساختمان) بدون ارزش ملک
- واحد مسکوني: محلي که براي کار و حرفه استفاده نمي‌شود و صرفاً به منظور سکونت از آن استفاده مي‌شود.
- مراکز صنعتي: مراکزي که در آن فعاليت صنعتي انجام مي‌شود مثل کارخانه اتومبيل سازي و کارگاه‌هاي توليدي
- مراکز غيرصنعتي: مراکزي که در آن فعاليتي بجز فعاليت‌هاي صنعتي انجام مي‌شود مثل فروشگاه‌ها و ...
- خطر يا پوشش اصلي: شامل آتش‌سوزي (حريق) انفجار و صاعقه
- خطرات اضافي يا تبعي: در بيمه آتش‌سوزي علاوه بر خطرهاي ذکر شده خسارت ناشي از وقوع زلزله و آتشفشان، سيل و طغيان آب درياها و رودخانه‌ها، طوفان، رانش زمين، سقوط بهمن، ترکيدگي لوله آب، ضايعات ناشي از آب باران، ذوب برف، سقوط هواپيما و هلي‌کوپتر، شکست شيشه، سرقت اموال و اثاثيه منزل و بسياري خطرهاي ديگر بيا درخواست بيمه‌گذار تحت پوشش بيمه قرار مي‌گيرد که به آن خطرات تبعي مي‌گويند.

تعاريف خطرات تبعي
زلزله و آتشفشان: در بيمه زلزله خسارت مستقيم وارد شده به مکان‌ها اعم از مسکوني، غير مسکوني و صنعتي همچنين اسباب و لوازم موجود در آنها در مقابل زلزله و يا آتشفشان بيمه مي‌شوند.
سيل و طغيان آب درياها و رودخانه‌ها: سيل، جريان ناگهاني آب‌هاي سطحي خارج از مسير طبيعي است که به علت ريزش باران، برف، طغيان رودخانه و يا شکستن سدها ايجاد مي‌شود.
طوفان و گردباد و تندباد: در بيمه طوفان خسارت‌هاي ناشي از طوفان، تندباد و گردباد تحت پوشش قرار مي‌گيرد.
ترکيدن لوله آب و فاضلاب: در اين بيمه خسارت‌هاي وارده به مورد بيمه (ساختمان، ابنيه و ...) و اموال و اثاثه موجود در آن که ناشي از ترکيدن لوله آب و فاضلاب باشد تحت پوشش قرار مي‌گيرد.
سقوط هواپيما و هلي‌کوپتر: خسارت‌هاي ناشي از سقوط هواپيما و هلي‌کوپتر يا اشياي ساقط شده از آنها (به استثناي بمب و يا مواد منفجره و ساير جنگ افزارها) حداکثر تا کل مبلغ بيمه شده تحت پوشش قرار مي‌گيرد.
شکست شيشه: خسارت‌هاي ناشي از شکست شيشه‌هاي منصوب در ساختمان مورد بيمه در اثر حادثه و برخورد شي خارجي تحت پوشش قرار مي‌گيرد. اصولاً شيشه به دو صورت ميان تهي و مسطح ساخته مي‌شود شيشه‌هاي ميان تهي به شرط آنکه منصوب باشند تحت پوشش قرار مي‌گيرند.
بيمه دزدي با شکست حرز: بيمه‌گر خسارت ناشي از فقدان يا خرابي اموال بيمه شده را که در نتيجه دزدي با شکست حرز روي دهد حداکثر تا مبلغ بيمه شده جبران مي‌نمايد. موارد زير دزدي با شکست حرز محسوب مي‌گردد.

- بالا رفتن از ديوار محل استقرار اموال بيمه شده يا شکستن درب يا پنجره و يا خراب کردن ديوار و نظاير آن

- باز کردن در بوسيله کليد تقلبي و ساير آلات و ادواتي که عادتاً براي باز کردن قفل بکار مي‌روند.

- ورود به محل و تهديد بيمه گذار و يا ساير اعضاي خانواده و خدمت گذار وي

بيمه‌نامه‌هاي آتش‌سوزي واحدهاي صنعتي
مراکز صنعتي شامل تمامي کارخانجات صنايع غذايي، آشاميدني، دخانيات، نساجي، پوشاک، چرم ، چوب، کاغذ، مقوا، چاپ و صحافي، شيميايي، محصولات کاني غيرفلزي، فلزات اساسي و صنايع متفرقه مي‌شود.
ساختمان تأسيسات ماشين‌آلات مواد اوليه موجود و محتويات هر يک از مراکز ياد شده را مي‌توان در مقابل خطرهاي آتش‌سوزي، انفجار، صاعقه و همچنين کليه خطرهاي اضافي ذکر شده نزد بيمه نوين به قيمت روز بيمه نمود.

بيمه‌نامه آتش‌سوزي منازل
در اين بيمه‌نامه بنا به درخواست بيمه‌گذار واحد مسکوني، علاوه بر خطرهاي حريق، انفجار و صاعقه در برابر کليه خطرهاي اضافي که به آن اشاره شد با سرمايه دلخواه و به قيت روز تحت پوشش قرار مي‌گيرد و حق بيمه سالانه آن با توجه به ارزش ساختمان و اثاث منزل و خطرهاي بيمه شده محاسبه خواهد شد.

طرح‌هاي ويژه
کارت گردشگري: بموجب اين بيمه‌نامه و با پرداخت حق بيمه‌اي اندک، در طول مدت مسافرت، بيمه‌گذار و خانواده وي و همچنين اثاثه و ساختمان منزل مسکوني وي براي مدت 15 روز در برابر سرقت و ساير خطرات تحت پوشش بيمه‌اي قرار مي‌گيرند. ارگان‌ها، هتل‌ها، و موسسات گردشگري مي‌توانند با تماس با بيمه نوين از شرايط استثنايي اين بيمه‌نامه استفاده نمايند.
حق بيمه اين بيمه‌نامه حدود 58.000 ريال مي‌باشد و کليه حوادث نو را تحت پوشش قرار مي‌دهد.

طرح جامع منازل مسکوني
اين بيمه‌نامه بصورت دفترچه‌اي بوده و پوشش‌هاي فوق‌العاده متنوعي از جمله آتش‌سوزي، صاعقه، انفجار، زلزله، حوادث داخل منزل و مسئوليت در قبال همسايگان مجاور (ناشي از بروز خطرات تحت پوشش) و هزينه اقامت در محل جديد، تا هنگام تعمير منزل مسکوني، با حق بيمه‌اي اندک در آن ارائه شده است.
اين دفترچه بيمه در قالب 3 طرح با پوشش‌هاي متنوع و با حق بيمه 124000 ريال و 248000 ريال و 362000 ريال به عموم هموطنان عرضه مي‌شود.

توصيه
پيشنهاد مي‌شود با تکميل فرم پيشنهاد بيمه آتش‌سوزي و پرداخت حق بيمه متعلقه سرمايه سال‌ها تلاش و زحمت شبانه روزي خود را در منزل يا محل کار خود، تحت پوشش بيمه آتش‌سوزي شرکت بيمه نوين درآوريد.

ارتباط با ما :

نام و نام خانوادگي : جاويد حبيبي
تلفن ثابت :
تلفن همراه :1826003-0912
پست الکترونيکي : info@novin2617.com
آدرس:قزوين- حدفاصل ميدان ميرعماد و چهارراه عمران، جنب خدمات فني عمران
ارسال آگهي : 1388/06/02

   مشخصات آگهي   

نام:   جاويد حبيبي
ايميل :  
تلفن :   1826003-0912
موبايل :   09121826003
تاريخ انقضا :   چهارشنبه ۰۸ شهریور ۹۶ ‬
شهر :   قزوين
استان :   قزوين
آدرس :   قزوين- حدفاصل ميدان ميرعماد و چهارراه عمران، جنب خدمات فني عمران

بازديد :
 
1103 بار


تماس با آگهي‌دهنده ( جاويد حبيبي )
درباره : بيمه نامه آتش سوزي بيمه نوين - حبيبي

نام :
ايميل :
پيغام :
توجه : IP نيز جهت مسائل امنيتي ذخيره خواهد شد


جستجوي مرتبط
- بیمه مسئولیت- بیمه اتومبیل- بیمه باربری- بیمه مهندسی- بیمه عمر و پس انداز- بیمه آتش سوزی- بیمه حوادث خانواده- بیمه باربری وارداتی- بیمه اشخاص- بیمه شخص ثالث- بیمه درمان مسافران خارج- بیمه بدنه- بیمه طرح جامع خانوار- بیمه آتش سوزی مسکونی- بیمه آتش سوزی واحد صنعتی- بیمه حوادث سرنشین- بیمه باربری داخلی- بیمه باربری ترانزیت- بیمه حوادث- بیمه نامه هواپیما- بیمه نامه کشتی- بیمه نامه اعتباری- بیمه باربری صادراتی- بیمه پول درگردش- بیمه ایران- بیمه البرز- بیمه پاسارگاد- بیمه سامان- بیمه پارسیان- بیمه ملت

تازه‌هاي بیمه - بیمه نوین (صفحه 1 از 1)
‪۹۴/۰۴/۲۱ تاريخچه بيمه نوين نمايندگي 2617حبيبي
- تاريخ تاسيس: شرکت بيمه نوين به عنوان هجدهمين شرکت بيمه در کشور جمهوري اسلامي ايران در تاريخ 20/10/1384 تحت ...
جاويد حبيبي ، تلفن :

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه نامه اتومبيل بيمه نوين کد 2617
بيمه‌نامه‌هاي اتومبيل بطورکلي بيمه اتومبيل جبران کننده خسارت‌هاي ناشي از حوادث رانندگي وارد به اتومبيل و نيز سرنشينان آن و ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه نامه آتش سوزي بيمه نوين - حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي آتش‌سوزي دستاوردهاي مادي بشر از آغار زندگي شهرنشيني و خاصه پس از توسعه صنعت در معرض انواع خطرها و حوادث ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 1826003-0912

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه شخص ثالث بيمه نوين كد 2617
معرفي بيمه شخص ثالث بيمه شخص ثالث همانگونه كه از نام آن مشخص مي‌گردد خسارت‌هاي وارد به اشخاص ثالث را ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه بدنه اتومبيل بيمه نوين - حبيبي2617
معرفي بيمه بدنه اتومبيل بيمه بدنه اتومبيل جبران کننده خسارات ناشي از حوادثي است که براي اتومبيل مورد بيمه اتفاق مي‌افتد ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه ­­نامه عمر و پس­انداز آتيه فرزندان والدين و سرپرستان محترم، شرکت بيمه نوين براي تامين هزينه تحصيلات، جهيزيه ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه‌هاي اشخاص، شامل بيمه عمر، بيمه حوادث، بيمه درمان گروهي است. بيمه‌هاي عمر در حال حاضر به دو طريق عرضه ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي باربري بيمه نوين - حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي باربري بيمه‌هاي باربري يا حمل و نقل کالا بيمه‌اي است که به موجب آن يک طرف (شرکت بيمه) در مقابل ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي کشتي بيمه نوين کد 2617
بيمه‌نامه‌هاي کشتي در بيمه کشتي شرکت بيمه با توجه به نوع پوشش شناورها مسئول جبران خسارت بدنه شناورها است که در ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي مسؤليت بيمه نوين کد2617
بيمه‌نامه‌هاي مسؤليت بيمه‌هاي مسئوليت از جمله رشته‌هاي بيمه‌اي است که به طور مستقيم در تنظيم روابط اجتماعي افراد جامعه، شناخت افراد ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي مهندسي بيمه نوين - حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي مهندسي بيمه با ايجاد امنيت خاطر و آرامش روحي نگراني ناشي از حوادث ناگهاني و پيش‌بيني نشده را در اذهان ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي پول بيمه نوين- حبيبي
بيمه‌نامه‌هاي پول (وجوه و اوراق بهادار) موجودي در صندوق بانک‌ها موسسات و شرکت‌ها اعم از وجه نقد اوراق بهادار و مسکوکات ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

‪۹۴/۰۴/۲۱ بيمه‌نامه‌هاي هواپيما بيمه نوين کد 2617
بيمه‌نامه‌هاي هواپيما بيمه‌هاي هوايي را با توجه به نوع خطرات تحت پوشش مي‌توان به دسته‌هاي ذيل در ارتباط با بيمه ...
جاويد حبيبي ، تلفن : 09121826003

 
آگهي هاي جديد جاويد حبيبي
تاريخچه بيمه نوين نمايندگي 2617حبيبي
جاويد حبيبي

بيمه نامه اتومبيل بيمه نوين کد 2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه شخص ثالث بيمه نوين كد 2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه بدنه اتومبيل بيمه نوين - حبيبي2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي اشخاص بيمه نوين کد2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي باربري بيمه نوين - حبيبي
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي کشتي بيمه نوين کد 2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي مسؤليت بيمه نوين کد2617
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

بيمه‌نامه‌هاي مهندسي بيمه نوين - حبيبي
جاويد حبيبي
تلفن : 09121826003

با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .
کلیه حقوق این سایت متعلق به تیماپو می باشد و هرگونه سو استفاده از این سایت پیگرد قانونی دارد .

Copyright 2009 hourtashe.com All Right Reserved