تبلیغات اینترنتی رایگان - هورتاش - Hourtashe.com

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ :نسخه آزمایشی demo : نام کاربری demo : کلمه عبور
عنوان تصویر 1
عنوان تصویر 2
نمایندگی سامانه پیام کوتاهفروشگاه ساز آنلاین کامز
عناوين آخرين اخبار :  

ورود کاربران

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

ads2

آگهي هاي ويژه

ads2

پر بيينده ترين اخبار

ads2


جراحی زیبایی بینی

روزنامه - قدس

روزنامه قدس

آشنايي با موسسه فرهنگي قدس

تاريخچه

موسسه فرهنگي قدس وابسته به آستان مبارک حضرت علي بن موسي الرضا(ع)در سال 1366 به منظور فعاليت در عرصه فرهنگ ايران اسلامي و اعتلاي سطح بينش عقيدتي، سياسي،اجتماعي وفرهنگي مسلمانان در ايران ، کشورهاي اسلامي وساير نقاط جهان تاسيس گرديد و در اين مسير با انتشار روزنامه قدس وماهنامه زائر تهيه ، تدوين،چاپ وانتشار نشريات ادواري را وجهه همت خود قرار داد تا با تعاملي دو سويه فرايند حضوردر عرصه فرهنگ وانديشه را هرچه موثرتر دنبال نمايد.

روزنامه قدس

روزنامه قدس در 28 آذرماه سال 1366 اولين حضور خود را دراستان خراسان تجربه کرد.

- اين روزنامه با بسط فعاليتهاي خود درسال 1375 براي نخستين بار درتاريخ مطبوعات کشور از مرکز استان خراسان يعني مشهد الرضا به سراسر کشور انتشارش را آغازکرد.

- چاپ همزمان روزنامه قدس در تهران و مشهدکه در سال 1376 در تاريخ مطبوعات ايران براي اولين بار اتفاق افتاد اين امکان را ايجاد نمودکه توزيع به موقع روزنامه در کل کشور آسان شود.

- ارتباط نزديک با هموطنان امري بود که ايجاد نمايندگي روزنامه قدس درتمام استانهاي کشور آن را تسهيل نمود و اکنون موسسه فرهنگي قدس 24دفتر سرپرستي فعال در استان هاي مختلف داير دارد.

واحدهاي سازماني

تحريريه

- تحريريه قدس از يازده سرويس شامل اقتصادي، سياسي، فرهنگي، حوادث، ورزشي، حوالي امروز، بانوان، ادب وهنر، اجتماعي، شهرستانها، خطه خورشيد و ترجمه تشکيل شده است.

- عناوين برخي صفحات: سياسي ، اخبار ، بين الملل ، ورزشي ، اقتصادي ، حريم ملکوت ، بانوان ، خطه خورشيد ، ميهن، چوب خط ، سوسه ، رسانه ، گزارش ، ضربان ، پنجره ، کفشدوزک ، بادبادک ، درحوالي امروز، عبرت ، انديشه ، ورود آزاد ، جنبش نرم افزاري و..... مي باشد.

چاپخانه

- همزمان با انتشار روزنامه قدس چاپخانه مؤسسه فرهنگي قدس به عنوان چاپخانه اي فعال کار خود را آغاز نمود وجود بخشهاي پيش از چاپ، چاپ و پس از چاپ امکان گردش کاري آسان، سريع و کم هزينه را براي انواع سفارش چاپي در قالبهاي متنوعي چون مجله، کتاب، بروشور، پوستر، روزنامه و... را فراهم کرده است.

- در بخش پيش از چاپ طراحي و صفحه آرايي حرفه اي، خروجي فيلم از کليه برنامه هاي گرافيکي و ليتوگرافي مجهز پاسخگوي نيازهاي مشتريان است.

- سرويسهاي ديجيتال اين چاپخانه متضمن يک گردش کاري ديجيتال جهت انتقال اسناد چاپ شدني در مکانهاي مختلف است.چاپ ديجيتال قدس نيز با نگاهي به آينده جهت سفارشات چاپي با تيراژ محدود و زمان اندک و حداقل هزينه ايجاد شده است. کارکرد همه سيستمها و دستگاههاي چاپخانه در قالب سيستم نگهداري و تعميرات بهينه شده و چاپخانه اي مطمئن را ايجاد نموده است.

به منظور امکان چاپ سفارشات چاپي و روزنامه با کيفيت مطلوب ، دستگاه پليت سترنصب و سيستم چاپ رول هشت رنگ شده است .

چاپخانه موسسه فرهنگي قدس مجهز به آخرين تکنولوژي چاپ روز به زودي وارد سيستم چاپ خواهد شدو روزنامه قد سقادر خواهد بود روزنامه را در قطع و تيراژ هاي بالا به چاپ برساندآگهي ها

امور آگهي هاي روزنامه قدس با بهره گيري از مشاوره کارشناسان تبليغات و طراحي گرافيست هاي مجرب تلاش مي نمايد تا ضمن تأمين رضايت مشتريان، نسبت به درج انواع آگهي هاي شهروندان اقدام نمايد.

- سياست و ماموريت موسسه فرهنگي قدس توسعه فرهنگ ملي و اسلامي است نه تجاري.به همين دليل تلاش شده نرخ آگهي در روزنامه قدس از پايين ترين نرخهاي مطبوعاني باشد.

- آگهي هاي تجاري ، تبريک ،تسليت،مناقصه،مزايده، و....جايگاه خاصي در روزنامه قدس وميان خوانندگان دارد؛ مشتريان گرامي مي توانند فقط با يک تلفن آگهي خود را در روزنامه قدس به چاپ برسانند.

توزيع و مشترکين

- سعي شده زمانبندي در توزيع روزنامه بگونه اي باشد که مشترک قدس هر بامداد از اخبار و رويدادهاي ايران وجهان مطلع گر دد و اکنون مشترکين قدس قبل از ساعت ۷ بامداد مي توانند از مهمترين اخبار روز بهره مند شوند.

دريافت اشتراک تنها از طريق يک تماس تلفني مقدور است و علاقه مندان مي توانند ضمن ارتباط تلفني در مشهد و تهران مشترک 6 ماهه و يک ساله قدس شوند و روزنامه قدس را در سبد کالاي فرهنگي خانوار خود قرار دهند.

روزنامه گويا

يکي از محصولات موسسه فرهنگي قدس که در تاريخ مطبوعات ايران اقدامي منحصر به فرد محسوب مي شود راه اندازي سيستم روزنامه گويا ست به گونه اي که هر شخص در هر موقعيت مکاني و زماني و تنها با امکان دسترسي به تلفن مي تواند از آخرين اخبار و اطلاعات روز بهره مند شود.

مزاياي اين روزنامه عبارتند از :

دسترسي مردم در سراسر کشور از طريق خط تلفن و در موقعيتهاي مختلف به مطالب روزنامه قدس*

از طريق اين روزنامه تمامي علاقه مندان حتي روستائيان در دورترين نقاط کشور مي توانند از مطالب روزنامه قدس بهره مند گردند*

دسترسي نابينايان به مطالب روزنامه قدس گويا*

علاقه مندان در هر ساعت از روز مي توانند بدون خروج از منزل و مراجعه به دکه از مسائل روز مطلع شوند .*

در هر مکان و موقعيت علاقه مندان مي توانند از مطالب روزنامه قدس بهره مند شوند .*

قدس گويا در سريع ترين زمان اطلاعات را به مخاطبان منتقل مي کند*

شماره تماس با روزنامه گويا :985117651888+

زائر

يکي ديگر از محصولات مؤسسه فرهگي قدس ماهنامه بين المللي زائر مي باشد اين ماهنامه که خط ومشي آن اجتماعي-اعتقادي است با هدف بسط فرهنگ تشيع و با بهره گيري از آموزه هاي رضوي درسال 1372 به صورت ماهنامه انتشار خود را آغاز کرد .

-با توجه به گستره بين المللي اين ماهنامه تا کنون برخي از شماره هاي آن به زبانهاي اردو، روسي ، انگليسي و عربي به چاپ رسيده است .

- تلفکس اين ماهنامه 22131969 98511+ مي باشدارسال آگهي : 1387/08/05

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط


تازه‌هاي روزنامه - قدس (صفحه 1 از 1)
‪۹۴/۰۴/۲۱ روزنامه قدس
آشنايي با موسسه فرهنگي قدس تاريخچه موسسه فرهنگي قدس وابسته به آستان مبارک حضرت علي بن موسي الرضا(ع)در سال 1366 به ...
روزنامه قدس ، تلفن : 7628205 98511+

‪۹۴/۰۴/۲۱ روزنامه قدس
آشنايي با موسسه فرهنگي قدس تاريخچه موسسه فرهنگي قدس وابسته به آستان مبارک حضرت علي بن موسي الرضا(ع)در سال 1366 به ...
روزنامه قدس ، تلفن : 7628205 98511+

 
آگهي هاي جديد روزنامه قدس
روزنامه قدس
روزنامه قدس
تلفن : 7628205 98511+

با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .
کلیه حقوق این سایت متعلق به تیماپو می باشد و هرگونه سو استفاده از این سایت پیگرد قانونی دارد .

Copyright 2009 hourtashe.com All Right Reserved