تبلیغات اینترنتی رایگان - هورتاش - Hourtashe.com

ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ :نسخه آزمایشی demo : نام کاربری demo : کلمه عبور
عنوان تصویر 1
عنوان تصویر 2
نمایندگی سامانه پیام کوتاهفروشگاه ساز آنلاین کامز
عناوين آخرين اخبار :  

ورود کاربران

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

ads2

آگهي هاي ويژه

ads2

پر بيينده ترين اخبار

ads2


جراحی زیبایی بینی

روزنامه - جام جم

روزنامه جام جم

"جام جم آنلاين" پايگاه خبري وابسته به موسسه "جام جم " –روزنامه معتبري به همين نام در ايران - است که نوزدهم مهرماه 1381 به عنوان نخستين روزنامه سايبر ايراني تولد يافت و از همان هنگام، بي وقفه در کار ارايه اخبار و اطلاعات از گوشه و کنار جهان به مخاطبان بوده است."جام جم آنلاين" مي کوشد تا "روزنامه اي براي همه " و "دريچه اي به سوي رويدادهاي جهان" باشد.

اصول و اهداف اين پايگاه خبري، همان است که براي روزنامه "جام جم" تعريف شده است:اطلاع رساني صحيح با تاکيد بر ماهيت فرهنگي و اجتماعي روزنامه
گسترش اعتماد و آرامش عمومي و پرهيز از اضطراب آفريني
پرهيز از جنجال سازي و هياهو
تقويت رابطه دو سويه مردم و رسانه ملي
پاسخگويي به نيازهاي فکري اقشار و طبقات مختلف مردم.
شعار "روزنامه اي براي همه" موجب شده است تا جام جم نه تنها به ايجاد پايگاه اينترنتي بينديشد بلکه براي پاسخ به نيازهاي مخاطبنش در کوتاهترين زمان ممکن، همه تلاش خويش را از طريق ارايه اخبار و گزارشهاي توليدي، ترجمه و يا گردآوري از ديگر رسانه ها به عمل آورد.جام جم آنلاين مي کوشد تا همگام با پيشرفت فناوري، محصولات گوناگون خبري را در اختيار مخاطبان قرار دهد و از همين رو، با بازنگري در شکل صفحه خود، از بهمن ماه 1386 ، امکان بهره گيري از صدا، تصوير و فيلمهاي کوتاه خبري را فراهم کرده است.اين پايگاه خبري علاوه بر آنکه در بخشهاي مختلف خود، مطالب را به صورت دسته بندي شده در اختيار مخاطبان مي گذارد، به تناسب اهميت رويدادها، صفحات جديدي را براي عرضه بهتر و کاملتر تحولات يک رويداد مي گشايد.مطالب جام جم آنلاين را مي توان به طور عادي در گزينه هاي يادشده جست وجو و مطالعه کرد:فرهنگي: مطالب مربوط به دستاوردها ، رويدادها ، جلسات ، تحولات و سخنراني هاي فرهنگي، ادبي و هنري در اين بخش جمع آوري شده اند و خوانندگان علاقمند به موضوعات فرهنگي داخلي و خارجي مي توانند از اين بخش استفاده لازم را ببرند.بدون شک، پيگيري رويدادهاي هنري در رسانه ها يکي از لذتبخش ترين عادات اهل مطالعه و روزنامه است. دنياي هنر و هنرمند دنيايي لطيف ، پر رمز و راز و پر از اعجاب و سرزندگي است. خواندن هر خبر ، گزارش ، تحليل و مقاله ادبي و هنري مي تواند روحيه خواننده را عوض کند و بخشي از طراوت هنر را به او ببخشد.در اين قسمت از جام جم آنلاين خوانندگان مي توانند اين مهم را تجربه کنند.راديو و تلويزيون: اگرچه رسانه ها، ابزارهايي فرهنگي اند اما از آنجا که برنامه هاي راديو و تلويزيون مخاطبان بسيار وسيعي دارند و اين مخاطبان همواره دوست دارند در مورد برنامه هاي مورد علاقه خود بخوانند و بيشتر بدانند، مطالب مربوط به آن در اين بخش تقديم آنان مي شود.آشنا شدن با هنرمندان يک سريال تلويزيوني موفق و يا خواندن اخبار مربوط به فعاليت هاي جديد راديو و تلويزيون از موضوعات بسيار پر طرفدار است. از سوي ديگر در صحنه بين المللي نيز راديو و تلويزيون با همين موقعيت رو به روست و لذا در بسياري مواقع اخبار ، گزارش و مقالات خوبي در اين زمينه توليد مي شود که مجموعه همه اين ها در اين قسمت از جام جم آنلاين در اختيار علاقه مندان قرار مي گيرد. تعلق داشتن موسسه جام جم به صداوسيما مسئوليت ما را در اين زمينه سنگينتر کرده است.اقتصادي: بخش اقتصاد سايت جام جم آنلاين متشکل از اخبار داخلي و خارجي مربوط به اين حيطه است. علاوه بر آخرين اخبار و تحليل هاي اقتصادي داخلي که برخي از آنها توليد خبرنگاران روزنامه جام جم است مي توانيد در سطح بين المللي نيز از آخرين اخبار مربوط به تحولات بازار نفت ، بالا و پايين شدن قيمت ها در بورس اوراق بهادار کشورهاي پيشرفته ، رشد سرمايه گذاري خارجي در يک کشور آسيايي و يا خريدهاي کلان ، فروش هاي بزرگ ، تنظيم قراردادها و توافقنامه هاي اقتصادي و... مطلع شويد.


اجتماعي : آنچه توسط خبرنگاران حوزه اجتماعي روزنامه جام جم تهيه مي شود و در نسخه چاپي اين روزنامه به چشم مي خورد در اين قسمت به صورت آنلاين در اختيار خوانندگان و علاقمندان ، خصوصا خوانندگان خارجي قرار مي گيرد. جام جم آنلاين نيز در بسياري از اوقات اقدام به تهيه گزارش ها و اخبار اجتماعي خارجي کرده که ماحصل آن در همين قسمت دراختيار علاقمندان قرار مي گيرد.سياسي: در اين قسمت از سايت ، خوانندگان مي توانند اخبار داخلي کشور را دنبال کنند. آخرين سخنراني ها ، رويدادهاي مهم، گزارش هاي خبري ، مصاحبه ها ، و گفت وگوها در باره مسائل سياسي کشور و مواضع دولت، نهادهاي سياسي و احزب و شخصيتهاي کشور در باره آن در اين بخش در اختيار مخاطبان قرار مي گيرد. اخبار تحولات مربوط به انرژي هسته اي را نيز بايد در همين صفحه جست و جو کرد.


يادداشت: اين ستون ويژه انتشار يادداشتها و مقالات روزنامه يا عقيده خوانندگان در باره مطالب روز ايران و جهان است. اگر مايل هستيد در اين زمينه مطلبي بنويسيد، از طريق گزينه "تماس با ما" ، روزنامه آماده دريافت ديدگاهها و مطالب ارزنده شما است.

کاريکاتور هر روز جام جم را هم در اين صفحه خواهيد ديد.بين الملل: با روي دادن هر خبر فوري در جهان که از طريق شبکه هاي تلويزيوني خبري چون BBC ، CNN و... بلافاصله اعلام مي شود ، ترجمه آن را با کمترين فاصله ممکن مي توانيد در اين بخش از سايت جام جم آنلاين بخوانيد. بخش بين الملل سايت جام جم آنلاين يکي از فعال ترين و پر حجم ترين بخش ها از لحاظ خبر و محتوا است. به جرات مي توان گفت مهمترين رويدادهاي خبري بين المللي ، مانند دستگيري صدام ، ترور رفيق حريري و نمونه هاي ديگري از اين دست را زودتر از ساير سايت هاي خبري اينترنتي فارسي زبان و حتي برخي از خبرگزاري ها اعلام کرده ايم و دليل آن ضريب بالاي آمادگي و هوشياري خبرنگاران سايت بوده است که در استفاده از منابع خبري بين المللي دقيق و درست عمل مي کنند.همچنين اگر مي خواهيد از آخرين اطلاعات و اخبار روز جهان خصوصا_ تحولات عراق ، فلسطين و ساير مناطق جهان آگاه شويد مي توانيد به اين قسمت رجوع کنيد.شهرستانها: از آنجا که دفاتر نمايندگي روزنامه جام جم در همه نقاط کشور فعال است و خبرنگاران پرکاري نيز در اختيار دارد توليدات آنها در قالب اين آيتم جمع آوري شده و علاقمندان به هر استان مي توانند اخبار مربوط به خود را در اين بخش پيدا کنند.

تاريخ: تاريخ همواره براي خوانندگان روزنامه و افراد علاقمند به مطالعه جذاب بوده است. سايت جام جم آنلاين با توجه به اين علاقمندي و جذابيت هر روز يک حادثه مهم تاريخي را با توجه به اهميت آن براي خوانندگان تشريح مي کند. از سوي ديگر تمامي گزارش ها ، اخبار و تحليل هاي تاريخي داخلي وخارجي ديگر نيز در اين بخش گرد آوري مي شود که مي تواند براي علاقه مندان اين رشته و خصوصا دانشجويان و محققان مثمر ثمر باشد و از آن به مانند يک کتابخانه آنلاين استفاده نمايند.دانش: اخبار ، گزارش ها و مقالاتي که به طور عمومي در مقوله علم ، دانش و فناوري مي گنجند در اين بخش متمرکز شده اند. هر روز شرکت ها و صاحبان بزرگ فن آوري جهان محصولات تازه اي را به دنياي تشنه استفاده از فن آوري ارائه مي کنند و شما با ارتباط دائم با اين قسمت از سايت مي توانيد اطلاعات خود را در اين زمينه روز آمد کنيد. اخبار علمي مربوط به محيط زيست و سلامت را نيز مي توان در همين صفحه جست.


ورزشي: اخبار و مطالب ورزشي از جذاب ترين موضوعاتي هستند که خوانندگان روزنامه هاي چاپي والکترونيکي به آن اهتمام مي ورزند. در اين بخش از سايت جام جم آنلاين مي توانيد جديدترين و به روز ترين اخبار ورزشي ايران وجهان را مورد بررسي قرار دهيد.حوادث: روزانه هزاران حادثه بزرگ و کوچک در سراسر ايران و جهان اتفاق مي افتد که دانستن و خبر دار شدن از آنها مي تواند براي خوانندگان و مسوولان عبرت اموز باشد و نيز تشنگي مخاطبان درخصوص جديدترين اطلاعات را فرو بنشاند. مردم هر صبح که از خواب بلند مي شوند دوست دارند بدانند در مدتي که خواب بوده اند چه اتفاقاتي در کشورشان و در جهان روي داده است. اين بخش از جام جم آنلاين مجموعه کاملي است از حوادث ايران و جهان. جذاب ترين اخباري که در ايران وجهان اتفاق مي افتد و شگفت انگيز و بعضا غير قابل باور است ، در اين قسمت جمع شده اند.


گفتگو: روزنامه جام جم به طور ميانگين هر روز يک گفتگوي اختصاصي با افرادبرجسته اعم از مسوولان ، هنرمندان ، کارشناسان و احاد ديگر جامعه ترتيب مي دهد که مجموعه اي از اين گفتگوها در اين بخش متمرکز شده است.طنز و سرگرمي: جذاب ترين اخباري که در ايران وجهان اتفاق مي افتد و شگفت انگيز و بعضا غير قابل باور است ، در اين قسمت جمع شده اند. به نوعي ديگر مي توان گفت اخبار مربوط به «ترين»هاي دنيا از هرلحاظ در اين بخش گرد آمده است.عکس : در اين بخش تصاويري از رويدادهاي مهم ايران و جهان ، موضوعات جالب و سرگرم کننده، حوادث و در کل هر تصويري که ارزش خبري و ارزش بصري دارد انتخاب مي شود و در بخشهاي متنوع موضوعي به صورت عکس خبري يا در قالب آلبوم تصويري در اختيار علاقه مندان قرار مي گيرد. گزينه اي نيز براي دريافت عکسهاي زيباي مخاطبان در اين بخش گنجانده شده است.


ضمائم: جام جم تنها روزنامه‌اي است که از بدو انتشار به اهميت ضميمه ها توجه داشته و براي مخاطبان خود اقدام به انتشار انواع آن نموده است. هر کدام از آنها در روز مشخصي همراه با روزنامه ، در اختيار علاقه مندان قرار مي گيرد.ضمائم روزنامه بلافاصله پس از انتشار از طريق سايت اينترنتي جام جم در اختيار کاربران روزنامه سايبر قرار مي گيرد.انگليسي: جام جم آنلاين در اين بخش ، اخبار توليدي روزنامه و شماري از تحولات ايران را به زبان انگليسي تقديم خوانندگان مي کند.

نسخه چاپي: کابران اينترنتي روزنامه جام جم مي توانند هر روز با کليک کردن بر اين آيتم مي توانند مطالب نسخه چاپي روزنامه را مشاهده کرده و يا از طريق گزينه PDF ، اين روزنامه را به همان شکل که منتشر شده است، تماشا کنند.آرشيو: ممکن است شما بخواهيد مطلبي را که چند روز يا چند ماه پيش در روزنامه خوانده ايد مجددا مرور کنيد يا از آن استفاده نماييد. براي اين کار مي توانيد به اين بخش از سايت رجوع کنيد.


اشتراک روزنامه: اگر مايليد تا روزنامه جام جم هر روز از طريق پست به منزلتان بيايد ولي وقت مراجعه به موسسه را نيز نداريد با رجوع به اين قسمت مي توانيد به صورت آنلاين روزنامه را مشترک شويد.انتشارات: موسسه جام جم برخي از کتاب هايي را که پيشتر در روزنامه به صورت پاورقي منتشر کرده به صورت کتاب نيز به بازار نشر فرستاده است.ليستي از اين کتب و توضيح مختصري در باره آنها در اين قسمت از سايت منتشر شده است.آب و هوا: امروزه با پيشرفت دانش هواشناسي و گسترش زندگي ماشيني، برنامه ريزي دقيق براي روزهاي آينده به يک مساله حياتي تبديل شده است، به گونه اي که بدون دانستن شرايط آب و هوا شايد نتوان حتي به سفري کوتاه به اطراف شهر رفت يا برنامه اي براي ديدار با دوستان ريخت.اين گزينه به شما کمک مي کند تا با آگاهي از ديدگاههاي کارشناسي در باره وضعيت آب و هوا، براي زندگي خود بهتر برنامه ريزي کنيد.بورس: بورس روز به روز در اقتصاد ايران و جهان بيشتر ايفاي نقش مي کند و با تغييرات لحظه به لحظه، چشمان بسياري را همواره به سوي خود خيره دارد. ما با ارتباط مستقيم از طريق اين گزينه به تالار بورس اوراق بهادار تهران اين امکان را براي مخاطبان فراهم کرده ايم تا هر زمان که خواستند از تازه ترين تحولات و افت و خيزهاي بورس کشور آگاه شوند.پيوندها: پيوندها جايي است که به شما شماري از سايتها و پايگاههاي اينترنتي را معرفي مي کند تا با سهولت بهتري به آنها دسترسي داشته باشيد.ارتباط با ما: اگر مايل هستيد با ما تماس بگيريد و در هر زمينه اي ديدگاهها و نظراتتان را مطرح سازيد، از طريق گزينه "ارتباط با ما" در صفحه نخست در خدمت شما هستيم. اگر در مورد هر يک از اخبار و مطالب نيز نظري داريد، از طريق بخش ويژه اي که در انتهاي هر صفحه قرار دارد، مي توانيد با ما تماس بگيريد. ما حتما نظرات شما را مي خوانيم.
ارسال آگهي : 1387/08/04

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط


تازه‌هاي روزنامه - جام جم (صفحه 1 از 1)
‪۹۴/۰۴/۲۱ روزنامه جام جم
"جام جم آنلاين" پايگاه خبري وابسته به موسسه "جام جم " –روزنامه معتبري به همين نام در ايران - است ...
روزنامه جام جم ، تلفن : 22222511 - 021

‪۹۴/۰۴/۲۰ روزنامه جام جم
"جام جم آنلاين" پايگاه خبري وابسته به موسسه "جام جم " –روزنامه معتبري به همين نام در ايران - است ...
روزنامه جام جم ، تلفن : 22222511 - 021

 
آگهي هاي جديد روزنامه جام جم
روزنامه جام جم
روزنامه جام جم
تلفن : 22222511 - 021

با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .
کلیه حقوق این سایت متعلق به تیماپو می باشد و هرگونه سو استفاده از این سایت پیگرد قانونی دارد .

Copyright 2009 hourtashe.com All Right Reserved